Każdy właściciel czworonoga chce, by ten żywił się jak najlepiej. Wiadomym jest, że od jakości pożywienia zależeć będzie w dużym stopniu jego zdrowie.

Firma Acana wie, co dla psa i kota najlepsze. Karmy Acana są idealnie dostosowane do potrzeb naszych pupili – posiadają odpowiednią ilość białka, jak i potrzebne składniki odżywcze pochodzące z warzyw i owoców, nie posiadając przy tym żadnych „zapychaczy”.

Każdy pies będzie zadowolony z takiej karmy! Dzięki dobrze zbilansowanej diecie pies ma siłę i ochotę na przeróżne harce i zabawy.

Karma Acana jest najwyższej jakości. Pozyskiwana jest m.in. z krów żyjących na wolnym wybiegu w Kanadzie. Firmie Acana zależy także na dobru tych zwierząt, z których jest wytwarzana karma – dlatego warunki panujące na polach Kanady są możliwie najlepsze.

Inne firmy często stosują stare, odmrażane i rozmrażane mięso do produkcji karm dla zwierząt. Często też firmy oznaczają swój produkt jako „świeże lub surowe”, choć tak naprawdę karma wytwarzana jest z mieszanki suszonego mięsa. Firma Acana nie robi takich rzeczy. Wie ona dobrze, że odpowiednie  pożywienie dla psa to podstawa. Acana stosuje wysokiej jakości mięso, jak i warzywa i owoce. Mięso w ich karmach nie zawiera antybiotyków i innych sztuczności. Acana stawia na to, co najlepsze. W karmie Acana jest wysoki procentowy udział mięsa, co jest wyznacznikiem karm najlepszego gatunku.

Acana dla szczeniaka

Szczenięctwo to wyjątkowo ważny czas w życiu każdego psa. Szczeniak potrzebuje bardzo dużo białka, by prawidłowo rosnąć, a także podwyższoną ilość różnych witamin i minerałów potrzebnych do właściwego rozwoju. Karma Acana Puppy & Junior zapewnia szczeniakom wszystko to, czego potrzebują.

Warto wiedzieć, że szczenięta mogą jeść zarówno suchą, jak i mokrą karmę od ok. siódmego tygodnia życia. Najlepiej podawać szczeniakom karmę idealnie dopasowaną do ich potrzeb, czyli odpowiednio zbilansowaną. Taką karmą jest bez wątpienia karma Acana dla szczeniaka. Dzięki niej Twój mały psiak będzie miał sporo siły, by zdobywać świat.

Podsumowanie

Nie wiesz, jaką karmę wybrać dla swojego psa? Czujesz przytłoczenie zbyt dużą ilością opcji na rynku? Wypróbuj karmę Acana – uwierz, że Twój pies będzie Ci za to wdzięczny. Najwyższej jakości karma w odpowiedni sposób zadba o jego zdrowie i rozwój. A przy tym smakuje ona wszystkim psiakom – nie musisz się więc obawiać, że Twój pies będzie wybrzydzał. Karma Acana to pewny i sprawdzony wybór dla każdego, kto chce we właściwy sposób dbać o swojego psa.

By admin