Firma Meblobol realizuje zamówienia kuchni na wymiar. To producent mebli, który oferuje meble kuchenne najwyższej jakości. Projekty realizowane są zgodnie z indywidualnymi preferencjami każdego klienta. Ponadto oferowane aranżacje cechuje niepowtarzalne wzornictwo oraz solidna jakość wykonania.

Kuchnie na wymiar – eleganckie i z klasą

Firma Meblobol jest to producent mebli, którego firma znajduje się w Głogowie Małopolskim obok Rzeszowa, jednak realizowane projekty dotyczą terenu całej Polski. Tworzone kuchnie cechuje oryginalne wzornictwo, a także wysoki gatunek materiałów, z których są wykonywane. Każdy projekt jest realizowany na indywidualne zamówienie, zachowując przy tym terminowość, staranność oraz precyzję wykonania. Pracownicy firmy dbają o nawet najmniejszy szczegół, by kuchnia wyglądała pięknie i przykuwała uwagę. Ponadto pracownicy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu z pewnością doradzą w odpowiednim wyborze szafek lub szuflad.

Meble kuchenne na wymiar Rzeszów – jak przebiega składanie zamówienia?

Składanie zamówienia jest niezwykle proste – wystarczy skontaktować się z pracownikiem firmy, który dokona pomiaru oraz pomoże wybrać styl nowej kuchni. Kolejno w oparciu o indywidualne potrzeby, a także wielkość pomieszczenia zostanie stworzony projekt, a także wykonana wizualizacja w postaci 3D, dzięki czemu klient będzie mógł zobaczyć jak zostaną rozlokowane meble, ewentualnie zabudowy, bądź wyspy w nowej kuchni.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje podpisana umowa, a kolejno pracownicy wykonają meble według ustaleń. Ostatnim etapem jest realizacja zadania poprzez montaż mebli w kuchni klienta.

Bogata oferta mebli kuchennych na wymiar

Meble kuchenne realizowane na wymiar cechuje mnogość wzorów, a także dostępnych modeli. W ofercie znajdują się między innymi szafki kuchenne pod zlew, szafki nad zlew, regały, wyspy, szafki z szufladami. Propozycje mebli są bardzo różnorodne. Ponadto istnieje mnogość wzorów frontów, które wykonywane są w połysku lub macie i z przeszkleniami. 

Tworzone kuchnie to nie tylko innowacyjne projekty i pięknie wyglądające meble, ale także w pełni funkcjonalne, dopasowane do wzrostu klientów, czyli osób które będą z niej korzystać. To meble odpowiadające indywidualnym preferencjom, na przykład w postaci liczby szuflad lub ułatwień takich jak: cichy domyk.

Wszystkie elementy uzgadniane są z klientem, by w pełni komfortowo wyposażyć jego kuchnię i aby mogła w maksymalnym stopniu posłużyć zapewniając przyjemność i komfort korzystania.

By admin