W dzisiejszych czasach generalny remont czy okresowe odświeżenie mieszkania nie stanowi żadnego problemu, poza czasem, jaki należy zarezerwować na tego typu aktywność. Na rynku  jest dostępnych wiele farb w różnych kolorach, dzięki którym Twoje mieszkanie nabierze nowego blasku. Impregnaty szeroko dostępne w sklepach, skutecznie ochroną ulubioną wiatę lub drewniane elementy mieszkania.

Impregnat – czym się charakteryzuje?

Najważniejszym zadaniem procesu impregnacji jest nasycenie materiału roztworami żywic oraz innymi substancjami chemicznymi, które przyczyniają się do zabezpieczenia przed działaniem pleśni i wilgoci oraz wzmocnienia impregnowanego podłoża lub materiału.

Hybrydowy impregnat do drewna Sadolin to preparat, który skutecznie ochroni elementy konstrukcyjne w Twoim domu jak i na zewnątrz. Meble, drewniane blaty, elewacje czy płot wokół domu odzyskają swój dawny blask i świeżość. Specjalna hybrydowa powłoka tworzy trwałą i skuteczną ochronę przed grzybami oraz glonami. Dzięki dostępnemu w wielu kolorach impregnatowi do drewna Sadolin, elementy drewniane Twojego domu uzyskają 7-letnią ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, wilgocią, wodą czy parą wodną.

Farby do wnętrz

Malowanie stanowi ostatni element wykończenia wnętrza podczas remontu. Gładkie i równe ściany i sufity, połączone z odpowiednio dobranym kolorem farby, nie tylko odmienią wnętrze naszych pomieszczeń, ale poprawią również samopoczucie domowników. 

Śnieżnobiała farba do wnętrz firmy Dekoral, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom fizykochemicznym, sprawi, że pomalowane powierzchnie zyskają śnieżnobiały i matowy kolor, który skutecznie zamaskuje niedoskonałości powierzchni. Ta odporna ma szorowanie i oddychająca farba lateksowa, zapewni 5-letnią ochronę przed promieniowaniem UV oraz żółknięciem ścian. Jej wysoka wydajność połączona z szybkim czasem schnięcia sprawi, że remont swojego domu wykonasz szybko i tanio.

Farby na zewnątrz

Farby zewnętrzne mają istotny wpływ na wygląd domu i sposób, w jaki się prezentuje. Dobór odpowiedniej, która skutecznie zakryje wszelkie niedoskonałości powierzchni, sprawi, że powłoka będzie odporna na działanie warunków atmosferycznych.

 Farba elewacyjna Śnieżka Extra Fasadowa jest farbą akrylową, w której skład wchodzą wysokiej jakości żywice i wypełniacze zapewniające właściwe oddychanie ścian i skuteczną odporność na zmienne czynniki atmosferyczne. Łatwa aplikacja i szybki czas schnięcia sprawi, że farba już po 3 godzinach od aplikacji daje pełną ochronę malowanych powierzchni przed grzybami i pleśnią.

By admin